Każdy strój jaki ubieramy na co dzień jest w naszym mniemaniu w jakimś naszym stylu. Często nie zastanawiamy się nawet nad jego elementami, tylko podoba nam się ogólnie jak w danej rzeczy wyglądamy.

Niektóre rzeczy są proste, zupełnie bez wzorów czy guzików, a inne mają jakieś naszycia, zamki i inne dodatki. W wielu przypadkach takie właśnie drobne elementy są nieodłączną częścią stroju i nadają mu sens i charakter.

Jeśli się przyjrzeć naszej garderobie bardziej szczegółowo to znajdziemy masę ważnych dla ubrań i nas dodatków. Wszelkie wzorki, guziczki, koraliki, naszywki, zamki, kieszenie, kołnierzyki to elementy, bez których ubrania nie miałyby wyrazu a czasem nawet użyteczności.

Te drobnostki jakby się wydawało nieraz są kluczowe i najważniejsze w całokształcie danego stroju. Koszula biznesmena bez kołnierzyka, guzików czy zapinek nie dodawałaby mu prestiżu i powagi ale wręcz odwrotnie.

Podobnie gdyby usunąć kieszenie i guziki z dżinsów efekt nie byłby zbyt dobry. Te błahe szczegóły sprawiają, że ubrania mają swoją funkcje, znaczenie oraz wydźwięk.

Okulary przeciwsłoneczne Lifestyle sukienki codzienne