W życiu prywatnym i osobistym wygląd odgrywa istotną rolę. W czasach, gdy stawiamy na obraz i film uwagę przykuwają nienaganne, zadbane twarze uśmiechniętych pań i panów.

A jak jest naprawdę, ile w tym naturalności, a ile wzmacniaczy i „upiększaczy”? Co wpływa na naszą fizyczność? Zadbanie o powierzchowny aspekt ludzkiej fizyczności może wynikać z kilku czynników. Najlepiej gdy stanowią o tym naturalne składniki – woda, odżywki z minerałami, nietłuste kremy.

Peelingi i maseczki są również wskazane. Po drugiej stronie naturalności stoi cała gwardia sztucznych wzmacniaczy, którym poddaje się znaczna część populacji kobiet.

Mocny makijaż, choć upiększa jeszcze mocniej, na dłuższą metę niszczy i szybciej postarza skórę naszych dam. Kondycja fizyczna to kolejny aspekt fizjonomii człowieka.

To swoisty napęd naszego organizmu, który zależy od stylu życia. Można ją doskonalić przez regularne ćwiczenia fizyczne, np.

jogging lub aerobic. Tutaj nie wystarczy dbanie w pozycji statycznej, choć aktywną formę zadbania o ciało dużo łączy ze zdrowym odżywianiem.

Bez właściwego „paliwa” trenujący organizm daleko nie zajedzie….

www.tynkiposadzkifranke.pl