Ślub to wyjątkowy dzień, o którym marzy każda kobieta wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, piękne wystroje sali, kościoła, no i oczywiście suknia oraz garnitur. Para młoda jest tutaj oczywiście najważniejsza i jak się okazuje nie tylko sklepy z modą ślubną przeżywają oblężenie, ale również bieliźniarskie.

Przecież, nie ma w tym nic wstydliwego, że to właśnie tego dnia odbywać się będzie noc poślubna, podczas której panna młoda chce wyglądać równie pięknie, jak w sukni. Dlatego nie brakuje ciekawych propozycji ślubnej bielizny, nie tylko dla pań, ale także dla panów.

automapa.omijanie-korkow.com.pl

Najczęściej decyzja pada na komplety dopasowane do koloru sukni pani młodej, ale dla bardziej odważnych dziewczyn znajdują się także zestawy w innych odcieniach. Niemniej jednak króluje niewinna biel, ecru oraz wanilia, do której dopasowane są bokserki dla pana młodego.

Pasy do pończoch, pończochy samonośne, piękne koronkowe koszulki opcji jest naprawdę dużo, więc łatwo jest coś dopasować. Poza tym takie zestawy ślubne to doskonały prezent dla przyszłej pani młodej.

https://www.cellbes.pl/serwis-klienta/poradniki/porady-modowe/jak-wiazac-szalik-do-kurtki-z-kapturem maski antysmogowe